• FM0809.5TP
ISOSTATIC, TP STEEL-BACKED PTFE LINED FLANGE BEARING LEAD FREE
FM0809.5TP, (706006 ISO) 8 MM I.D. x 10 MM O.D. x 9.5 MM Length x 15 MM Flange O.D. x 1 MM Flange Thick, METRIC